Dlažba Equipe Scale Hexagon Metallic 12,4x10,7
Kód: 12893Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | LUXUSNÉ OBKLADY |
|---|---|
| Hmotnosť: | 15.35 kg |
| Farba: | Zlatá |
| Povrch: | Lesklý |
| Hrúbka: | 9.3 mm |
| Dĺžka: | 107 mm |
| Šírka: | 124 mm |
| Séria: | Equipe Scale |
| Rozmer: | 12.4 x 10.7 x 0.93 |
| Tvar: | Hexagon (Šestihran) |
| Balenie: | 0,5 m² |
| Materiál: | Interiérový obklad - bílý střep |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | 23837 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.