Dlažba Equipe Terra Hexagon Clay 29,2x25,4 (1.ako)
Kód: 36573Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | VONKAJŠIE DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnosť: | 20 kg |
| Farba: | Matný, Hnědá, Cihlová, Béžová |
| Hrúbka: | 9 mm |
| Dĺžka: | 292 mm |
| Šírka: | 254 mm |
| Séria: | Equipe Terra |
| Rozmer: | 25.4 x 29.2 x 0.9 |
| Tvar: | Hexagon (Šestihran) |
| Balenie: | 1 m² |
| Estetický vzhled: | Kámen, Beton |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použitie: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Kód dodavatele: | VEN025408 |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.