Dlažba Grazia Old England Tozz. Bath 4x4
Kód: 14632Súvisiaci tovar
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | RETRO DLAŽBA OLD ENGLAND 20X20 |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Farba: | Zelená |
| Povrch: | Matný |
| Hrúbka: | 8 mm |
| Dĺžka: | 40 mm |
| Šírka: | 40 mm |
| Séria: | Grazia Old England |
| Rozmer: | 4 x 4 |
| Balenie: | 1 ks |
| Estetický vzhled: | Vzory, Retro |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |
| Použitie: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Koupelna |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | TOE4 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.