Equipe Fragments Ivory 6,5x20
Kód: 179934Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | OBKLADY DO KUCHYNE |
|---|---|
| Hmotnosť: | 15.27 kg |
| Farba: | Béžová |
| Povrch: | Lesklý |
| Hrúbka: | 8 mm |
| Dĺžka: | 200 mm |
| Šírka: | 65 mm |
| Séria: | Equipe Fragments |
| Rozmer: | 6.5 x 20 x 0.8 |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Balenie: | 1 m² |
| Estetický vzhled: | Jednobarevné, Vzory |
| Materiál: | Interiérový obklad - bílý střep |
| Použitie: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | 23852 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.