EVOLUTION Gris Claro Brillo 15X15 (EQ-0) (1bal = 1m2) 20957
Kód: 20957Súvisiaci tovar
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
Podrobný popis

Dodatočné parametre
| Kategória: | RETRO OBKLADY EVOLUTION & INMETRO 7,5X15 / 15X15 |
|---|---|
| Hmotnosť: | 12.5 kg |
| EAN: | 8435081497135 |
| Farba: | Lesk |
| Hrúbka: | 6.9mm |
| Séria: | EVOLUTION & INMETRO |
| Rozmer: | 15x15 cm |
| Balenie: | 1ks |
| Balenie obsahuje: | 1m2 |
| Hmotnost / m2: | 12.5kg |
| Materiál: | Keramika |
| Počet ks vbalení: | 44 |
| Použitie: | Obklad |
| Značky: | EQUIPE |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.