FOXTROT voľne stojaca vaňa 170x75x64cm, nohy bronz, čierna/biela 72963
Kód: 72963Podrobný popis
Voľne stojace vane Polysan v retro štýle sú určené pre tých, ktorí sa radi vracajú v čase. Pohodlné tvary vane - to je vaňa, ktorá je overená generáciami. Vane sú vyrobené z vysokopevnostného kompozitného materiálu s hrúbkou 10-40 mm. Dodávajú sa s podpernými nohami v troch farebných variantoch - chróm, bronz alebo biela.
- Speciálna prepadová súprava
- (RAL 9005)
Voľne stojaca vaňa môže byť jedným z dominantných prvkov v kúpeľni. Tieto vane vytvárajú dojem pohodlia a luxusu. Voľne stojace vane sú vane v priestore, ktorý sa neobteká, nezakrýva ani neobkladá obkladom. Tento typ vane môžete umiestniť kdekoľvek v kúpeľni, možno aj s ohľadom na to, že si z vaňe užijete pekný výhľad. Majú elegantný dizajn a vďaka použitému materiálu vysokú pevnosť a stabilitu. Vyrábajú sa v širokej škále dizajnov, takže sú vhodné do rôznych štýlov kúpeľní. Možno ich použiť v moderných, luxusných aj klasických kúpeľniach.
Dodatočné parametre
| Kategória: | RETRO VANY |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 38.08 kg |
| EAN: | 8590729081166 |
| Farba: | Biela-čierna/nohy bronz |
| Dĺžka: | 1700mm, 640mm |
| Šírka: | 750mm |
| Rozmer: | 170x75x64 cm |
| Inštalácia: | Samostojná |
| Objem: | 175l |
| Tvar: | Retro |
| Balenie: | 1ks |
| Balení neobsahuje: | Vanová souprava |
| Priemer odpadu: | 52mm |
| Značky: | POLYSAN |
| Material: | Gelcoat |
| Položka bola vypredaná… | |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.