Keramická výlevka s přepadem, 62x55cm, bílá WH625
Kód: WH625Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | RETRO SANITÁRNA KERAMIKA |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 19.8 kg |
| EAN: | 8590913133411 |
| Farba: | Biela |
| Dĺžka: | 300mm |
| Šírka: | 620mm |
| Rozmer: | 62x30x55 cm |
| Hĺbka výrobku: | 550mm mm |
| Balenie: | 1ks |
| Balenie obsahuje: | Přepadová souprava, Sifon, Výpust |
| Materiál: | Keramika |
| Prepad: | ÁNO |
| Značky: | AQUALINE |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.