Kovová úchytka, 110/96mm, zlato mat CT096Z
Kód: CT096ZPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | RETRO ÚCHYTKY |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.032 kg |
| EAN: | 8590913968860 |
| Farba: | Zlato mat |
| Dĺžka: | 110mm, 16mm |
| Šírka: | 35mm |
| Balenie: | 1ks |
| Materiál: | Hliník |
| Značky: | SAPHO |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.