LUXOR GOLD MATT sprchové dveře pro rohový vstup 800mm, čiré sklo GU2180G
Kód: GU2180GPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | RETRO SPRCHOVÉ KÚTY A VANIČKY |
|---|---|
| Záruka: | 36 mesiacov |
| Hmotnosť: | 36 kg |
| EAN: | 8590913129520 |
| Farba: | Zlatá mat |
| Dĺžka: | 2000mm |
| Šírka: | 800mm |
| Séria: | LUXOR |
| Tvar: | Dveře do kombinace |
| Balenie: | 1ks |
| Hrúbka skla: | 8mm |
| Typ výplne: | ČÍRE sklo |
| Úprava skla: | Coated glass |
| Vlastnosti: | Bezrámové provedení |
| Značky: | GELCO |
| Typ_otvírání: | Posuvné |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.