MASIA obklad Rosso 7,5 x 30 (EQ-5) bal. = 1 m2 21329
Kód: 21329Súvisiaci tovar
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
Podrobný popis

Dodatočné parametre
| Kategória: | RETRO OBKLAD MASIA 7,5X15 / 7,5X30 |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 14 kg |
| EAN: | 8435404914721 |
| Farba: | Lesk |
| Hrúbka: | 9mm |
| Séria: | MASIA |
| Rozmer: | 7,5x30 cm |
| Balenie: | 1ks |
| Balenie obsahuje: | 1m2 |
| Hmotnost / m2: | 14.0kg |
| Materiál: | Keramika |
| Počet ks vbalení: | 44 |
| Použitie: | Obklad |
| Značky: | EQUIPE |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.