NATURE Liso Marengo 7,5 x15 ADNT1007
Kód: ADNT1007Súvisiaci tovar
SALECODE:RETRO3:3:%
€109,82
–6 %
NATURE Liso Smoke 7,5 x 15 (bal = 0,91 m2) (ADM23) ADNT1008
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€85,31 bez DPH
€103,22
SALECODE:RETRO3:3:%
€12,02
–6 %
NATURE Rodapié Smoke 13x15 (ADP42) ADNT5036
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€9,33 bez DPH
€11,29
SALECODE:RETRO3:3:%
€11,61
–5 %
NATURE Moldura Marengo 5x15 ADNT5002
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€9,02 bez DPH
€10,92
SALECODE:RETRO3:3:%
€109,82
–6 %
NATURE Liso Marengo 15x15 ADNT1002
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€85,31 bez DPH
€103,22
SALECODE:RETRO3:3:%
€11,61
–5 %
NATURE Relieve Hojas Smoke 7,5x15 (ADP39) ADNT5031
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€9,02 bez DPH
€10,92
SALECODE:RETRO3:3:%
€11,61
–5 %
NATURE Moldura Smoke 5x15 (ADP40) ADNT5003
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€9,02 bez DPH
€10,92
SALECODE:RETRO3:3:%
€12,02
–6 %
NATURE Rodapia Marengo 13x15 ADNT5035
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€9,33 bez DPH
€11,29
SALECODE:RETRO3:3:%
€9,17
–6 %
NATURE Barra Relieve Smoke 2,5x15 (ADP32) ADNT5008
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€7,11 bez DPH
€8,60
SALECODE:RETRO3:3:%
€9,17
–6 %
NATURE Barra Relieve Marengo 2,5x15 ADNT5007
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€7,11 bez DPH
€8,60
SALECODE:RETRO3:3:%
€11,61
–5 %
NATURE Relieve Hojas Marengo 7,5 x15 ADNT5030
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€9,02 bez DPH
€10,92
SALECODE:RETRO3:3:%
€11,61
–5 %
NATURE Cornisa Marengo 7,5x15 ADNT5017
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€9,02 bez DPH
€10,92
SALECODE:RETRO3:3:%
€109,82
–6 %
NATURE Liso Snow 15x15 (bal = 0,86m2) (ADM21) ADNT1005
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€85,31 bez DPH
€103,22
SALECODE:RETRO3:3:%
€4,28
–5 %
NATURE Liso Marengo 7,5x30 ADNT1019
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€3,33 bez DPH
€4,03
Podrobný popis
| Objednávací kód | ADNT1007 |
|---|---|
| Značka | Adex |
| Séria | NATURE 7,5x15/15x15 |
| Rozmery | 7,5x15 cm |
| Balenie obsahuje | 0,9m2, 80ks |
| hrubka | 9 mm |
| Format | Malý |
| Styl | Retro, Glamour |
| Farby | Tmavé odtiene |
| Použitie | Tienenie |
| Keramika | |
| Povrch | Mat |
| Kúpeľňa, Kuchyňa, Chodba, Obývacia izba, Technická miestnosť | |
| Hmotnosť na mj | 16,850 kg |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.