Obklad Bestile Fresh Mix 25,8x29
Kód: 21278Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | OBKLADY DO KUCHYNE |
|---|---|
| Hmotnosť: | 22.5 kg |
| Farba: | Matný, Multicolor |
| Hrúbka: | 7.5 mm |
| Dĺžka: | 290 mm |
| Šírka: | 258 mm |
| Séria: | Bestile Fresh |
| Rozmer: | 25.8 x 29 x 0.75 |
| Tvar: | Hexagon (Šestihran) |
| Balenie: | 1 m² |
| Estetický vzhled: | Jednobarevné, Vzory, Extravagantní |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použitie: | Dekor, Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Interiér, Kuchyně |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.