Obklad Grazia Boiserie Ang. Finale Salvia 3x12 Matt. (FINA113)
Kód: 206355Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | RETRO OBKLADY BOISÉRIE 20X80 / 20X20 |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Farba: | Zelená |
| Povrch: | Matný |
| Hrúbka: | 10 mm |
| Dĺžka: | 120 mm |
| Šírka: | 30 mm |
| Séria: | Grazia Boiserie |
| Rozmer: | 3 x 12 |
| Tvar: | Jiný |
| Balenie: | 1 ks |
| Estetický vzhled: | Jednobarevné |
| Materiál: | Interiérový obklad - bílý střep |
| Použitie: | Jiné, Listela, Obklad, Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | FINA113 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.