Obklad Sichenia Pavé Delle Alpi Porfido Muretto 10x60 Rett. (197005)
Kód: 233683Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dekorační obklady |
|---|---|
| Hmotnosť: | 18.59 kg |
| Farba: | Hnedá, Hrubší |
| Hrúbka: | 10 mm |
| Dĺžka: | 600 mm |
| Šírka: | 100 mm |
| Séria: | Sichenia Pavé Delle Alpi |
| Rozmer: | 10 x 60 |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Balenie: | 1,56 m² |
| Estetický vzhled: | Kámen |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |
| Použitie: | Dekor, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Balkon, Bazén, Exteriér, Pergola, Terasa |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | 197005 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.