REBECCA držiak toaletného papiera bez krytu, čierna CC017
Kód: CC017Súvisiaci tovar
SALECODE:RETRO3:3:%
€24,04
–14 %
REBECCA pohár, čierna/keramika CC004
Priemerné hodnotenie produktu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€17,07 bez DPH
€20,66
SALECODE:RETRO3:3:%
€38,30
–14 %
REBECCA držiak uterákov dvojitý otočný, 300mm, čierna CC021
Priemerné hodnotenie produktu je 4,3 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€27,21 bez DPH
€32,93
SALECODE:RETRO3:3:%
€24,04
–14 %
REBECCA držiak uterákov otvorený, čierna CC006
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€17,07 bez DPH
€20,66
SALECODE:RETRO3:3:%
€17,11
–14 %
REBECCA dvojháčik, čierna CC023
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€12,16 bez DPH
€14,71
SALECODE:RETRO3:3:%
€23,63
–13 %
REBECCA mydlenka, čierna/keramika CC002
Priemerné hodnotenie produktu je 4,4 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€16,80 bez DPH
€20,33
SALECODE:RETRO3:3:%
€54,60
–14 %
REBECCA sklenená polica 560mm, čierna CC015
Priemerné hodnotenie produktu je 4,3 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€38,79 bez DPH
€46,94
SALECODE:RETRO3:3:%
€48,49
–14 %
REBECCA WC kefa na postavenie, čierna/keramika CC010
Priemerné hodnotenie produktu je 3,9 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€34,45 bez DPH
€41,69
Podrobný popis
| Značka | Sapho |
|---|---|
| Séria | REBECCA |
| Objednávací kód | CC017 |
| Záruka | 120 mesiacov |
| Hmotnosť na mj | 0, 000 kg |
| EAN | 8003062101366 |
| Druh | WC držiak na WC. Papier |
| Inštalácia | Vŕtanie/lepenie |
| Rozmery | 196x88x62 mm |
| Farba | |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Ostatné tvary |
Držiak na toaletný papier
- Materiál: Lakovaná oceľ
Kúpeľňové doplnky Rebecca evokujú krásu umeleckého kováčstva. Kované rukoväte vkusne dopĺňajú biele keramické nádoby. Nechajte sa uniesť surovou krásou zručne spracovaného kovu série REBECCA.
Dodatočné parametre
| Kategória: | RETRO DRŽIAKY TOALETNÉHO PAPIERA |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.353 kg |
| EAN: | 8003062101366 |
| Farba: | Čierna |
| Dĺžka: | 88mm |
| Šírka: | 196mm |
| Séria: | REBECCA |
| Rozmer: | 196x88x62 mm |
| Inštalácia: | Lepení, Vrtání |
| Hĺbka výrobku: | 62mm mm |
| Tvar: | Retro |
| Balenie: | 1ks |
| Druh: | Držiak toaletného papiera |
| Materiál: | Oceľ |
| Údržba: | Podľa odporúčaní |
| Značky: | METAFORM |
Vystavené na showroome
SALECODE:RETRO3:3:%
€45,87
–20 %
Bemeta RETRO bronz: Držiak toaletného papiera bez krytu 144112027
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
Skladom - ihneď na odoslanie
€30,32 bez DPH
€36,69
SALECODE:RETRO3:3:%
€35,17
–19 %
Bemeta RETRO zlato-chróm: Držiak toaletného papiera bez krytu 144212028
Priemerné hodnotenie produktu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
Do týždňa
€23,26 bez DPH
€28,14
Držiak toaletného papiera bez krytu v prevedení zlato+chróm.
Vystavené na showroome
SALECODE:RETRO3:3:%
€31,10
–9 %
Bemeta KERA: Držiak toaletného papiera bez krytu 144712027
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
Skladom - ihneď na odoslanie
€23,24 bez DPH
€28,12
Luxusná retro keramika originálny český design vysoká kvalita spracovania
SALECODE:RETRO3:3:%
€51,51
–20 %
Bemeta SABLO: Držiak toaletného papiera bez krytu 160112042
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Do týždňa
€34,06 bez DPH
€41,21
SALECODE:RETRO3:3:%
€49,80
–17 %
SLEZÁK RAV NIL Držák toaletního papíru bez krytu, Zlatá - lesklá NLA0401Z
Dodanie obvykle 7–10 dní
€33,75 bez DPH
€40,84
SALECODE:RETRO3:3:%
€40,34
–14 %
AIDA držiak toaletného papiera bez krytu, chróm AI017
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€28,66 bez DPH
€34,68
Vystavené na showroome
SALECODE:RETRO3:3:%
€24,25
–13 %
NEVIS držiak toaletného papiera bez krytu, chróm NV2413
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom - ihneď na odoslanie
€17,24 bez DPH
€20,86
SALECODE:RETRO3:3:%
€48,49
–14 %
PIRENEI držiak toaletného papiera bez krytu, zlato mat PI2488
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€34,45 bez DPH
€41,69
SALECODE:RETRO3:3:%
€48,49
–14 %
PIRENEI držiak toaletného papiera bez krytu, zlato PI2487
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€34,45 bez DPH
€41,69
SALECODE:RETRO3:3:%
€55,42
–13 %
X-ROUND GOLD držiak toaletného papiera bez krytu, zlato mat XR704GB
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€39,40 bez DPH
€47,68
SALECODE:RETRO3:3:%
€42,40
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Držák toaletního papíru bez krytu, Zlatá - lesklá COA0401Z
Dodanie obvykle 7–10 dní
€28,74 bez DPH
€34,77
SALECODE:RETRO3:3:%
€42,40
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO Držák toaletního papíru bez krytu, Zlatá - kartáčovaná COA0401ZK
Dodanie obvykle 7–10 dní
€28,74 bez DPH
€34,77
SALECODE:RETRO3:3:%
€34,52
–18 %
Slezák Rav Colorado retro držiak toaletního papíru bez krytu COA0401SM stará mosadz
Priemerné hodnotenie produktu je 4,4 z 5 hviezdičiek.
Skladom - ihneď na odoslanie
€23,39 bez DPH
€28,30
SALECODE:RETRO3:3:%
€49,80
–17 %
SLEZÁK RAV NIL Držák toaletního papíru bez krytu, Zlatá - kartáčovaná NLA0401ZK
Dodanie obvykle 7–10 dní
€33,75 bez DPH
€40,84
SALECODE:RETRO3:3:%
€42,40
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO Držák toaletního papíru bez krytu, Zlatá Růžová - kartáčovaná COA0401ZRK
Dodanie obvykle 7–10 dní
€28,74 bez DPH
€34,77
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.