PIRENEI držiak toaletného papiera bez krytu, zlato mat PI2488
Kód: PI2488Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | RETRO DRŽIAKY TOALETNÉHO PAPIERA |
|---|---|
| Záruka: | 120 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.377 kg |
| EAN: | 8003341324608 |
| Farba: | Zlato mat |
| Dĺžka: | 26mm |
| Šírka: | 165mm |
| Séria: | PIRENEI |
| Rozmer: | 165x26x66 mm |
| Inštalácia: | Vŕtanie |
| Hĺbka výrobku: | 66mm mm |
| Tvar: | Hranaté |
| Balenie: | 1ks |
| Druh: | Držiak toaletného papiera |
| Materiál: | Zliatina |
| Vybavenie: | PVD povrchová úprava |
| Značky: | GEDY |
Vystavené na showroome
SALECODE:RETRO3:3:%
€45,87
–20 %
Bemeta RETRO bronz: Držiak toaletného papiera bez krytu 144112027
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
Do týždňa
€30,32 bez DPH
€36,69
SALECODE:RETRO3:3:%
€35,17
–19 %
Bemeta RETRO zlato-chróm: Držiak toaletného papiera bez krytu 144212028
Priemerné hodnotenie produktu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
Do týždňa
€23,26 bez DPH
€28,14
Držiak toaletného papiera bez krytu v prevedení zlato+chróm.
Vystavené na showroome
SALECODE:RETRO3:3:%
€31,10
–9 %
Bemeta KERA: Držiak toaletného papiera bez krytu 144712027
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
Skladom - ihneď na odoslanie
€23,24 bez DPH
€28,12
Luxusná retro keramika originálny český design vysoká kvalita spracovania
SALECODE:RETRO3:3:%
€51,51
–20 %
Bemeta SABLO: Držiak toaletného papiera bez krytu 160112042
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Do týždňa
€34,06 bez DPH
€41,21
SALECODE:RETRO3:3:%
€49,80
–17 %
SLEZÁK RAV NIL Držák toaletního papíru bez krytu, Zlatá - lesklá NLA0401Z
Dodanie obvykle 7–10 dní
€33,75 bez DPH
€40,84
SALECODE:RETRO3:3:%
€40,34
–14 %
AIDA držiak toaletného papiera bez krytu, chróm AI017
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€28,66 bez DPH
€34,68
SALECODE:RETRO3:3:%
€19,97
–14 %
REBECCA držiak toaletného papiera bez krytu, čierna CC017
Priemerné hodnotenie produktu je 3,8 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€14,18 bez DPH
€17,16
Vystavené na showroome
SALECODE:RETRO3:3:%
€24,25
–13 %
NEVIS držiak toaletného papiera bez krytu, chróm NV2413
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom - ihneď na odoslanie
€17,24 bez DPH
€20,86
SALECODE:RETRO3:3:%
€48,49
–14 %
PIRENEI držiak toaletného papiera bez krytu, zlato PI2487
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€34,45 bez DPH
€41,69
SALECODE:RETRO3:3:%
€55,42
–13 %
X-ROUND GOLD držiak toaletného papiera bez krytu, zlato mat XR704GB
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€39,40 bez DPH
€47,68
SALECODE:RETRO3:3:%
€42,40
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Držák toaletního papíru bez krytu, Zlatá - lesklá COA0401Z
Dodanie obvykle 7–10 dní
€28,74 bez DPH
€34,77
SALECODE:RETRO3:3:%
€42,40
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO Držák toaletního papíru bez krytu, Zlatá - kartáčovaná COA0401ZK
Dodanie obvykle 7–10 dní
€28,74 bez DPH
€34,77
SALECODE:RETRO3:3:%
€34,52
–18 %
Slezák Rav Colorado retro držiak toaletního papíru bez krytu COA0401SM stará mosadz
Priemerné hodnotenie produktu je 4,4 z 5 hviezdičiek.
Skladom - ihneď na odoslanie
€23,39 bez DPH
€28,30
SALECODE:RETRO3:3:%
€49,80
–17 %
SLEZÁK RAV NIL Držák toaletního papíru bez krytu, Zlatá - kartáčovaná NLA0401ZK
Dodanie obvykle 7–10 dní
€33,75 bez DPH
€40,84
SALECODE:RETRO3:3:%
€42,40
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO Držák toaletního papíru bez krytu, Zlatá Růžová - kartáčovaná COA0401ZRK
Dodanie obvykle 7–10 dní
€28,74 bez DPH
€34,77
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.