Bemeta BRILO: Držiak toaletného papiera bez krytu 161112042
Kód: 161112042Súvisiaci tovar
Podrobný popis
S radom doplnkov Brilo čakajú vašu kúpeľňu zlaté časy. Zlatá farba je už po stáročia nositeľom luxusu a z módy tak skoro nevyjde, takže sa jej nemusíte báť. Brilo rozžiari vašu kúpeľňu počas celého dňa aj noci slnečným svetlom, ktoré vás naplní pozitívnou energiou. Lesklá zlatá je nadčasová klasika, ktorá dodá šmrnc každému interiéru. Odporúčame ho použiť v elegantnej čiernobielej kúpeľni v tradičnom štýle.
Dodatočné parametre
| Kategória: | BEMETA BRILO ZLATO LESK - RETRO KÚPEĽŇOVÉ DOPLNKY |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.224 kg |
| EAN: | 8592207032691 |
| Šírka: | 140 mm |
| Štýl: | Retro |
| Objem: | 0 ml |
| Povrchová úprava: | PVD Lesk |
| Hĺbka: | 90 mm |
| Materiál: | Mosadz |
| Produktový rad: | BRILO |
| Výška: | 95 mm |
Držiak toaletného papiera bez krytu v prevedení zlato+chróm.
Luxusná retro keramika originálny český design vysoká kvalita spracovania
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.