Bemeta BRILO: Madlo pevnostné, 300 mm 161307611
Kód: 161307611Súvisiaci tovar
SALECODE:RETRO3:3:%
€24,85
–20 %
Bemeta BRILO: Háčik 161106020
Do týždňa
€16,43 bez DPH
€19,88
SALECODE:RETRO3:3:%
€98,33
–20 %
Bemeta BRILO: Držiak uterákov dvojitý, 600 mm 161204052
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Do týždňa
€65,01 bez DPH
€78,66
SALECODE:RETRO3:3:%
€46,34
–20 %
Bemeta BRILO: Držiak kefiek 161110012
Do týždňa
€30,64 bez DPH
€37,07
SALECODE:RETRO3:3:%
€64,20
–20 %
Bemeta BRILO: Držiak toaletného papiera s krytom 161112010
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Do týždňa
€42,45 bez DPH
€51,36
SALECODE:RETRO3:3:%
€102,51
–20 %
Bemeta BRILO: WC kefa na postavenie/nástenná, čierna kefa 161313060
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Do týždňa
€67,78 bez DPH
€82,01
Podrobný popis
S radom doplnkov Brilo čakajú vašu kúpeľňu zlaté časy. Zlatá farba je už po stáročia nositeľom luxusu a z módy tak skoro nevyjde, takže sa jej nemusíte báť. Brilo rozžiari vašu kúpeľňu počas celého dňa aj noci slnečným svetlom, ktoré vás naplní pozitívnou energiou. Lesklá zlatá je nadčasová klasika, ktorá dodá šmrnc každému interiéru. Odporúčame ho použiť v elegantnej čiernobielej kúpeľni v tradičnom štýle.
Dodatočné parametre
| Kategória: | BEMETA BRILO ZLATO LESK - RETRO KÚPEĽŇOVÉ DOPLNKY |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.503 kg |
| EAN: | 8592207032738 |
| Šírka: | 350 mm |
| Štýl: | Retro |
| Objem: | 0 ml |
| Povrchová úprava: | PVD Lesk |
| Hĺbka: | 75 mm |
| Materiál: | Mosadz |
| Produktový rad: | BRILO |
| Výška: | 50 mm |
Vystavené na showroome
SALECODE:RETRO3:3:%
€67,06
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Madlo 353 mm, Stará mosaz (Bronz) COA0705SM
Priemerné hodnotenie produktu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
Skladom - ihneď na odoslanie
€45,45 bez DPH
€54,99
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.