Bemeta BRILO: Držiak uterákov dvojitý, 600 mm 161204052
Kód: 161204052Súvisiaci tovar
SALECODE:RETRO3:3:%
€102,51
–20 %
Bemeta BRILO: WC kefa na postavenie/nástenná, čierna kefa 161313060
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Do týždňa
€67,78 bez DPH
€82,01
SALECODE:RETRO3:3:%
€24,85
–20 %
Bemeta BRILO: Háčik 161106020
Do týždňa
€16,43 bez DPH
€19,88
SALECODE:RETRO3:3:%
€46,34
–20 %
Bemeta BRILO: Držiak kefiek 161110012
Do týždňa
€30,64 bez DPH
€37,07
SALECODE:RETRO3:3:%
€64,20
–20 %
Bemeta BRILO: Držiak toaletného papiera s krytom 161112010
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Do týždňa
€42,45 bez DPH
€51,36
Podrobný popis
S radom doplnkov Brilo čakajú vašu kúpeľňu zlaté časy. Zlatá farba je už po stáročia nositeľom luxusu a z módy tak skoro nevyjde, takže sa jej nemusíte báť. Brilo rozžiari vašu kúpeľňu počas celého dňa aj noci slnečným svetlom, ktoré vás naplní pozitívnou energiou. Lesklá zlatá je nadčasová klasika, ktorá dodá šmrnc každému interiéru. Odporúčame ho použiť v elegantnej čiernobielej kúpeľni v tradičnom štýle.
Dodatočné parametre
| Kategória: | BEMETA BRILO ZLATO LESK - RETRO KÚPEĽŇOVÉ DOPLNKY |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.519 kg |
| EAN: | 8592207032714 |
| Šírka: | 655 mm |
| Štýl: | Retro |
| Objem: | 0 ml |
| Povrchová úprava: | PVD Lesk |
| Hĺbka: | 110 mm |
| Materiál: | Mosadz |
| Produktový rad: | BRILO |
| Výška: | 55 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.