Bemeta BRILO: Držiak toaletného papiera pravostranný 161212030
Kód: 161212030Súvisiaci tovar
SALECODE:RETRO3:3:%
€64,20
–20 %
Bemeta BRILO: Držiak toaletného papiera s krytom 161112010
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Do týždňa
€42,45 bez DPH
€51,36
SALECODE:RETRO3:3:%
€98,33
–20 %
Bemeta BRILO: Držiak uterákov dvojitý, 600 mm 161204052
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Do týždňa
€65,01 bez DPH
€78,66
SALECODE:RETRO3:3:%
€46,34
–20 %
Bemeta BRILO: Držiak kefiek 161110012
Do týždňa
€30,64 bez DPH
€37,07
SALECODE:RETRO3:3:%
€102,51
–20 %
Bemeta BRILO: WC kefa na postavenie/nástenná, čierna kefa 161313060
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Do týždňa
€67,78 bez DPH
€82,01
SALECODE:RETRO3:3:%
€24,85
–20 %
Bemeta BRILO: Háčik 161106020
Do týždňa
€16,43 bez DPH
€19,88
Podrobný popis
Jednoduchá elegancia je evergreen. Pri rade kúpeľňových doplnkov OMEGA sme navyše stavili na ich jednoduchú údržbu. Takže ak sa vám nechce kúpeľňa permanentne drhnúť, práve ste zistili, kam siahnuť.
Dodatočné parametre
| Kategória: | BEMETA BRILO ZLATO LESK - RETRO KÚPEĽŇOVÉ DOPLNKY |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.156 kg |
| EAN: | 8592207033971 |
| Šírka: | 175 mm |
| Štýl: | Retro |
| Objem: | 0 ml |
| Povrchová úprava: | PVD Lesk |
| Hĺbka: | 70 mm |
| Materiál: | Mosadz |
| Produktový rad: | BRILO |
| Výška: | 55 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.