Bemeta BRILO: Háček
Kód: 161506090Súvisiaci tovar
SALECODE:RETRO3:3:%
€64,20
–20 %
Bemeta BRILO: Držiak toaletného papiera s krytom 161112010
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Do týždňa
€42,45 bez DPH
€51,36
SALECODE:RETRO3:3:%
€46,34
–20 %
Bemeta BRILO: Držiak kefiek 161110012
Do týždňa
€30,64 bez DPH
€37,07
SALECODE:RETRO3:3:%
€102,51
–20 %
Bemeta BRILO: WC kefa na postavenie/nástenná, čierna kefa 161313060
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Do týždňa
€67,78 bez DPH
€82,01
SALECODE:RETRO3:3:%
€98,33
–20 %
Bemeta BRILO: Držiak uterákov dvojitý, 600 mm 161204052
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Do týždňa
€65,01 bez DPH
€78,66
SALECODE:RETRO3:3:%
€24,85
–20 %
Bemeta BRILO: Háčik 161106020
Do týždňa
€16,43 bez DPH
€19,88
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | BEMETA BRILO ZLATO LESK - RETRO KÚPEĽŇOVÉ DOPLNKY |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.038 kg |
| EAN: | 8592207041693 |
| Farba: | Zlatá, PVD Lesk |
| Šírka: | 16 mm |
| Séria: | BRILO |
| Hĺbka výrobku: | 30 mm mm |
| Objem: | ml |
| Technická specifikace: | https://521579.myshoptet.com/user/documents/DalsiDokumenty/TechnickyList_161506090.pdf |
| Výška: | 16 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.