RETRO keramické umývadlo 73x54cm, čierna mat 104731
Kód: 104731Súvisiaci tovar
SALECODE:RETRO3:3:%
€472,29
–14 %
RETRO univerzálny keramický stĺp k umývadlám 56,69,73cm, čierna mat 107031
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€335,66 bez DPH
€406,15
SALECODE:RETRO3:3:%
€676,04
–14 %
RETRO keramické umyvadlo rohové, 57,5x58cm, černá mat 103231
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€480,48 bez DPH
€581,38
SALECODE:RETRO3:3:%
€435,62
–14 %
RETRO nádržka k WC kombi, čierna mat 108131
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€309,60 bez DPH
€374,61
SALECODE:RETRO3:3:%
€500,81
–14 %
RETRO keramické umývadlo 56x46, 5cm, čierna mat 104531
Dodanie do 14 dní
€355,93 bez DPH
€430,68
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€659,74
–14 %
RETRO WC misa stojaca, 38,5x59cm, zadný odpad, čierna mat 101131
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€468,89 bez DPH
€567,36
SALECODE:RETRO3:3:%
€390,79
–14 %
RETRO keramické umývadlo 41x30cm, otvor pre batériu vpravo, čierna mat 103331DX
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€277,74 bez DPH
€336,06
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€566,01
–14 %
RETRO keramické umývadlo zápustné, 50x41cm, čierna mat 103131
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€402,28 bez DPH
€486,76
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€659,74
–14 %
RETRO WC misa stojaca, 38,5x59cm, spodný odpad, čierna mat 101031
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€468,89 bez DPH
€567,36
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€566,01
–14 %
RETRO keramické umývadlo zápustné, 62x45, 5cm, čierna mat 103031
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€402,28 bez DPH
€486,76
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€659,74
–14 %
RETRO bidet závesný 38x52cm, čierna mat 102631
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€468,89 bez DPH
€567,36
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€590,46
–14 %
RETRO keramické umývadlo 73x54cm, 3 otvory, čierna mat 104731-3
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€419,65 bez DPH
€507,78
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€688,26
–14 %
RETRO WC kombi misa 38,5x72cm, spodný odpad, čierna mat 101231
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€489,17 bez DPH
€591,89
SALECODE:RETRO3:3:%
€211,49
–14 %
RETRO keramická konzola pre umývadlo 105001, 1 ks, čierna mat 107931
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€150,31 bez DPH
€181,87
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€688,26
–14 %
RETRO WC kombi misa 38,5x72cm, zadný odpad, čierna mat 101331
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€489,17 bez DPH
€591,89
SALECODE:RETRO3:3:%
€390,79
–14 %
RETRO keramické umývadlo 41x30cm, otvor pre batériu vľavo, čierna mat 103331SX
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€277,74 bez DPH
€336,06
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€1 697,64
–14 %
RETRO WC misa s nádržkou, zadný odpad, čierna-chróm WCSET31-RETRO-ZO
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€1 206,60 bez DPH
€1 459,98
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | KERASAN RETRO SANITÁRNA KERAMIKA ČIERNA MAT |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 25.46 kg |
| EAN: | 8388777321545 |
| Farba: | Čierna |
| Šírka: | 730mm |
| Séria: | RETRO KERASAN |
| Rozmer: | 73x54 cm |
| Inštalácia: | Nástenná-skrutky |
| Štýl: | Retro |
| Hĺbka výrobku: | 540mm mm |
| Tvar: | Retro |
| 3D model: | ANO |
| Balenie: | 1ks |
| Materiál: | Keramika |
| Otvor pre batériu: | 1 otvor |
| Prepad: | ÁNO |
| Typ umývadla: | Klasické umývadlo |
| Značky: | KERASAN |
SALECODE:RETRO3:3:%
€500,81
–14 %
RETRO keramické umývadlo 56x46, 5cm, čierna mat 104531
Dodanie do 14 dní
€355,93 bez DPH
€430,68
SALECODE:RETRO3:3:%
€521,19
–14 %
RETRO keramické umývadlo 69x52cm, čierna mat 104631
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€370,42 bez DPH
€448,21
SALECODE:RETRO3:3:%
€341,89
–14 %
RETRO keramické umývadlo 69x52cm 104601
Priemerné hodnotenie produktu je 3,6 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€242,98 bez DPH
€294,01
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.