RETRO úchytka pr.30mm, bronz 12936
Kód: 12936Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | RETRO ÚCHYTKY |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.043 kg |
| EAN: | 8590913871788 |
| Farba: | Bronz |
| Šírka: | 30mm |
| Rozmer: | 30 mm |
| Štýl: | Retro |
| Balenie: | 1ks |
| Materiál: | Kov |
| Průměr_Ø: | 30mm |
| Značky: | SAPHO |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.