SLEZÁK RAV hygienický komplet na dvě použití s bidetovou sprškou a držákem , Chrom SK6905-1
Kód: SK6905-1Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | PRÍSLUŠENSTVO K RETRO BATÉRIÁM |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.9 kg |
| EAN: | 8595163559387 |
| Farba: | Chróm |
| Šírka: | 155, 155 cm |
| Typ umiestnenia: | Nástěnná |
| Hĺbka výrobku: | 70 mm |
| Povrchová úprava: | chrom |
| Hĺbka: | 70 cm |
| Materiál: | Mosadz |
| Váha brutto: | 0,9 |
| Výška: | 290, 290 cm |
| Celní kód: | 84818011 |
| Délka sprchové hadice, mm: | 1000 |
| Ruční sprchy, počet funkcí: | 1 |
| se sprchou, bez sprchy: | se sprchovým setem |
| Typ produktu: | Vodovodní baterie |
| Typ sprchové hadice: | kov |
| Váha netto: | 0,67 |
| Velikost sprchy ruční sprcha, mm: | ⌀28 |
| Vzhled (kulatá, hranatá) - ruční a stropní sprchy: | kulatá |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.