SLEZÁK RAV LABE - Dřezová baterie, Černá matná L519.0/4CMAT - 3,8"
Kód: L519.0/4CMATSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | SLEZÁK RAV LABE ČIERNA MAT - RETRO PÁKOVÉ VODOVODNÉ BATÉRIE |
|---|---|
| EAN: | 8596700007903 |
| Farba: | Čierna matná |
| Dĺžka: | 405 |
| Šírka: | 250 |
| Séria: | Seina |
| Rozmer: | 3,8" |
| Ovládanie: | Pákové |
| Typ umiestnenia: | Stojánková |
| Hĺbka výrobku: | 65 mm |
| Povrchová úprava: | Lak |
| Typ kartuše: | 35 mm KA3502 |
| Typ batérie: | Dřezová |
| Materiál: | Mosadz |
| Otočné ústí: | Ano |
| Perlátor: | MA0002ECMAT |
| Typ uchycení: | Stojánkové |
| Váha brutto: | 1,71 |
| Záruka těsnosti: | 10 let |
| Celní kód: | 84818011 |
| Průtok vody l/min: | 8.3 |
| Ramínko otočné (ANO,NE): | ano |
| Rozměr balení: | 65 x 105 x 250 mm |
| Typ produktu: | Vodovodní baterie |
| Váha netto: | 1,43 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.