SLEZÁK RAV Připojovací stojánkové kolínko, Chrom MD0234
Kód: MD0234Súvisiaci tovar
Retro vodovodní baterie bidetová stojánková s otvíránímodpadu s keramickou pákou.
Retro Vodovodní baterie vanová nástěnná se sprchou a otočným držákem, s keramickou páčkou.
Retro Vodovodní baterie vanová nástěnná se sprchou a otočným držákem, s keramickou páčkou.
Retro vodovodní baterie umyvadlová stojánková bez otvírání odpadu s keramickou páčkou.
SLEZÁK RAV LABE chrom dřezová baterie s keramickou pákou L508.0/8
Retro vodovodní baterie umyvadlová stojánková s otvíránímodpadu s keramickou pákou.
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | SLEZÁK RAV LABE CHROM RETRO BATÉRIE S KERAMICKOU PÁKOU |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.51 kg |
| EAN: | 8595163515901 |
| Farba: | Chróm |
| Povrch: | Lesklý |
| Šírka: | 75, 75 cm |
| Štýl: | Retro |
| Hĺbka výrobku: | 65 mm |
| Hĺbka: | 65 cm |
| Materiál: | Mosadz |
| Váha brutto: | 0,51 |
| Výška: | 80, 80 cm |
| Celní kód: | 84819000 |
| Typ produktu: | Náhradní díl |
| Váha netto: | 0,5 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.