SLEZÁK RAV Sprchový komplet, Chrom SK0117-1
Kód: SK0117-1Súvisiaci tovar
SALECODE:RETRO3:3:%
€58,28
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA - Sprchová baterie, Chrom MK180.5 - 150 mm
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€39,50 bez DPH
€47,79
SALECODE:RETRO3:3:%
€58,28
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA - Sprchová baterie, Chrom MK180.0 - 100 mm
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€39,50 bez DPH
€47,79
SALECODE:RETRO3:3:%
€94,82
–17 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Sprchová baterie, Chrom MK380.0 - 100 mm
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€64,26 bez DPH
€77,76
SALECODE:RETRO3:3:%
€94,82
–17 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Sprchová baterie, Chrom MK380.5 - 150 mm
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€64,26 bez DPH
€77,76
SALECODE:RETRO3:3:%
€104,70
–17 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Sprchová baterie, Chrom MK580.5 - 150 mm
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€70,96 bez DPH
€85,86
SALECODE:RETRO3:3:%
€104,70
–17 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Sprchová baterie, Chrom MK580.0 - 100 mm
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€70,96 bez DPH
€85,86
SALECODE:RETRO3:3:%
€75,56
–18 %
Slezák Rav Labe retro batéria sprchová nástěnná 150mm chróm L081.5
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€51,21 bez DPH
€61,96
SALECODE:RETRO3:3:%
€92,36
–18 %
Slezák Rav Labe chróm retro batéria sprchová nástěnná 150mm L581.5
Priemerné hodnotenie produktu je 3,9 z 5 hviezdičiek.
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€62,59 bez DPH
€75,73
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€320,03
–18 %
Slezák Rav Morava chróm retro batéria vaňová s hlavovou a ručnou sprchou MK559.5/3
Priemerné hodnotenie produktu je 4,3 z 5 hviezdičiek.
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€216,88 bez DPH
€262,43
SALECODE:RETRO3:3:%
€173,84
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Umyvadlová baterie s výpustí, Chrom MK521.5/8 - 1/2"
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€117,81 bez DPH
€142,55
SALECODE:RETRO3:3:%
€116,56
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Umyvadlová baterie bez výpusti, Chrom MK528.5 - 1/2"
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€78,99 bez DPH
€95,58
SALECODE:RETRO3:3:%
€103,71
–17 %
Slezák Rav Morava retro batéria umývadlová na jednu vodu chróm MK594/8
Priemerné hodnotenie produktu je 3,7 z 5 hviezdičiek.
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€70,29 bez DPH
€85,05
SALECODE:RETRO3:3:%
€160,51
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Umyvadlová/dřezová baterie, Chrom MK502.5/28 - 150 mm
Dodanie obvykle 7–10 dní
€108,78 bez DPH
€131,62
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€222,24
–18 %
Slezák Rav Morava chróm retro batéria vaňová nástěnná 150mm MK559.5/2
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€150,61 bez DPH
€182,24
Retro Chrom Vodovodní baterie vanová nástěnná s vidlicí na odkládání sprchy a sprchou. Keramické pákové kohouty.
SALECODE:RETRO3:3:%
€155,57
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Dřezová baterie , Chrom MK520.5/8 - 1/2"
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€105,43 bez DPH
€127,57
SALECODE:RETRO3:3:%
€131,37
–18 %
Slezák Rav Morava chróm retro batéria umývadlová s otvíráním odpadu MK529.0
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€89,02 bez DPH
€107,72
Retro Chrom Vodovodní baterie umyvadlová stojánková s keramickými pákovými kohoutky.
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | SLEZÁK RAV MORAVA CHROM RETRO BATÉRIE KERAMICKÉ PÁKY MK5 |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.63 kg |
| EAN: | 8595163511071 |
| Farba: | Chróm |
| Povrch: | Lesklý |
| Šírka: | 185, 185 cm |
| Štýl: | Retro |
| Hĺbka výrobku: | 70 mm |
| Hĺbka: | 70 cm |
| Materiál: | Mosaz/Keramika |
| Váha brutto: | 0,63 |
| Výška: | 215, 215 cm |
| Celní kód: | 73249000 |
| Délka sprchové hadice, mm: | 1500 |
| Rozměr balení: | 70 x 215 x 185 mm |
| Ruční sprchy, počet funkcí: | 1 |
| Typ produktu: | Sprchový program |
| Typ sprchové hadice: | kov |
| Váha netto: | 0,51 |
| Velikost sprchy ruční sprcha, mm: | ⌀76 |
| Vzhled (kulatá, hranatá) - ruční a stropní sprchy: | retro |
SALECODE:RETRO3:3:%
€49,88
–18 %
SLEZÁK RAV Sprchový komplet, Bílá - lesklá SK0117-1B
Na požiadanie
€33,80 bez DPH
€40,90
SALECODE:RETRO3:3:%
€89,89
–18 %
SLEZÁK RAV Sprchový komplet, Zlatá - lesklá SK0117-1Z
Dodanie obvykle 7–10 dní
€60,92 bez DPH
€73,71
SALECODE:RETRO3:3:%
€57,29
–18 %
SLEZÁK RAV Sprchový komplet, Černá - matná SK0117CMAT
Skladom - ihneď na odoslanie
€38,83 bez DPH
€46,98
SALECODE:RETRO3:3:%
€56,30
–17 %
SLEZÁK RAV Sprchový komplet, Stará mosaz (Bronz) SK0117-1SM
Dodanie obvykle 7–10 dní
€38,16 bez DPH
€46,17
SALECODE:RETRO3:3:%
€49,88
–18 %
SLEZÁK RAV Sprchový komplet, Černá matná/Bílá SK0117CMATB
Dodanie obvykle 7–10 dní
€33,80 bez DPH
€40,90
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.