SLEZÁK RAV ZAMBEZI - Dřezová baterie, Zlatá - kartáčovaná ZA007.0/7ZK - ZLATÁ - kartáčovaná, 3,8"
Kód: ZA007.0/7ZKPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | RETRO DREZOVÉ BATÉRIE |
|---|---|
| EAN: | 8595163596115 |
| Farba: | Zlatá - kartáčovaná |
| Dĺžka: | 423 |
| Šírka: | 238 |
| Séria: | Zambezi |
| Rozmer: | 3,8" |
| Ovládanie: | Pákové |
| Typ umiestnenia: | Stojánková |
| Hĺbka výrobku: | 81 mm |
| Povrchová úprava: | PVD |
| Typ kartuše: | Keramická, 40 mm KA4002 |
| Typ batérie: | Dřezová |
| Materiál: | Mosadz |
| Otočné ústí: | Ano |
| Typ uchycení: | Stojánkové |
| Výška baterie: | 262 mm |
| Záruka těsnosti: | 10 let |
| Celní kód: | 84818011 |
| Ramínko otočné (ANO,NE): | ano |
| Rozměr balení: | 81 x 423 x 238 mm |
| Typ produktu: | Vodovodní baterie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.