TECH mozaika Atlantis Blue 29,4x30,2 INT073
Kód: INT073Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | INTERMATEX MOZAIKY 30X30 |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 1.41 kg |
| EAN: | 8436550785524 |
| Hrúbka: | 9mm |
| Séria: | INTERMATEX Mosaic |
| Rozmer: | 29,4x30,2 cm |
| Balenie: | 1ks |
| Charakter: | Na sieti |
| Použitie: | Obklad |
| Značky: | INTERMATEX |
| Material: | Keramika |
| Položka bola vypredaná… | |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.