TRAPANI svietidlo E14 40W, 230V, keramické tienidlo, chróm MC026
Kód: MC026Súvisiaci tovar
SALECODE:RETRO3:3:%
€25,60
–17 %
BARI, TRAPANI náhradné tienidlo, keramika NDMC811
Skladom - ihneď na odoslanie
€17,55 bez DPH
€21,24
Vystavené na showroome
SALECODE:RETRO3:3:%
€119,60
–14 %
LAMPEDUSA závesné svietidlo E27, 60W, 230V, keramické tienidlo, mosadzná reťaz MC011C
Skladom - ihneď na odoslanie
€84,99 bez DPH
€102,84
Vystavené na showroome
SALECODE:RETRO3:3:%
€119,60
–14 %
BRINDISI svietidlo 2xE14, 40W, 230V, keramické tienidlo, bronz MC052
Skladom - ihneď na odoslanie
€84,99 bez DPH
€102,84
Vystavené na showroome
SALECODE:RETRO3:3:%
€99,60
–14 %
LAMPEDUSA závěsné retro svítidlo E27, 60W, 230V, IP21, keramické stínítko 30cm, mosazný řetěz
Na objednávku, dodanie cca 3 týždne
€70,78 bez DPH
€85,64
SALECODE:RETRO3:3:%
Tienidlo k svietidlu AU514 GLOSTER NDAU514
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€49,26 bez DPH
€59,60
Vystavené na showroome
SALECODE:RETRO3:3:%
€55,20
–13 %
VERITA nástenné svietidlo E27, 40W, 230V, chróm AU537
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€39,24 bez DPH
€47,48
SALECODE:RETRO3:3:%
LAMPEDUSA keramické tienidlo pre závesné svietidlo MC011
Skladom - ihneď na odoslanie
€75,70 bez DPH
€91,60
Vystavené na showroome
SALECODE:RETRO3:3:%
€91,60
–14 %
MARSALA svietidlo E14, 40W, 230V, keramické tienidlo, bronz MC077
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€65,09 bez DPH
€78,76
MARSALA náhradné tienidlo, keramika NDMC077
Na objednávku, dodanie cca 3 týždne
€29,42 bez DPH
€35,60
Vystavené na showroome
SALECODE:RETRO3:3:%
€59,60
–14 %
SORENTO svietidlo E14, 40W, 230V, keramické tienidlo, bronz MC098
Skladom - ihneď na odoslanie
€42,35 bez DPH
€51,24
SALECODE:RETRO3:3:%
€79,60
–75 %
HANBO nástenné svietidlo E27, 60W, 230V, chróm AU526
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€16,20 bez DPH
€19,60
Vystavené na showroome
SALECODE:RETRO3:3:%
€79,60
–14 %
BARI svietidlo E14, 40W, 230V, keramické tienidlo, bronz MC811
Skladom - ihneď na odoslanie
€56,56 bez DPH
€68,44
BRINDISI, SORENTO náhradné tienidlo, keramika NDMC052
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€24,46 bez DPH
€29,60
SALECODE:RETRO3:3:%
€83,60
–52 %
APUANE svietidlo E14 40W, 230V, bronz C3004AS402BR
Skladom - ihneď na odoslanie
€32,73 bez DPH
€39,60
K DISPOZICI POSLEDNÍ KUS
Vystavené na showroome
SALECODE:RETRO3:3:%
€119,20
–13 %
GLOSTER stropné osvetlenie 2xE14, 40W, retro bronz AU514
Skladom - ihneď na odoslanie
€84,73 bez DPH
€102,52
Vystavené na showroome
SALECODE:RETRO3:3:%
€159,60
–14 %
NAPOLI stropné svietidlo, 3xE14, 40W, 230V, keramické tienidlo, bronz MC613
Skladom - ihneď na odoslanie
€113,42 bez DPH
€137,24
Podrobný popis
TRAPANI nástenné svietidlo
- vhodné ako osvetlenie po boku zrkadla alebo nad zrkadlo
- keramické tienidlo
- neobsahuje žiarovku
Dodatočné parametre
| Kategória: | RETRO SVETLÁ |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.949 kg |
| EAN: | 8590913838095 |
| Farba: | Chróm |
| Dĺžka: | 145mm |
| Šírka: | 140mm |
| Séria: | VINTAGE |
| Rozmer: | 14x14,5x14 cm |
| Hĺbka výrobku: | 140mm mm |
| Balenie: | 1ks |
| Napätie: | 230V |
| Ovládání světla: | Není součástí |
| Pätica: | E14 |
| Príkon: | 40W |
| Stupeň_krytie: | IP21 |
| Typ osvetlenia: | Žiarovka |
| Značky: | SAPHO |
Vystavené na showroome
SALECODE:RETRO3:3:%
€79,60
–14 %
BARI svietidlo E14, 40W, 230V, keramické tienidlo, bronz MC811
Skladom - ihneď na odoslanie
€56,56 bez DPH
€68,44
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.