ULTRAMIX podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, otočný přepínač, zlato mat UT043G
Kód: UT043GSúvisiaci tovar
SALECODE:RETRO3:3:%
€182,15
–14 %
ULTRATAP podomítková sprchová baterie, 1 výstup, zlato mat UT041TG
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€129,45 bez DPH
€156,64
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€2 309,75
–25 %
Tres Clasic podomietková termostatická sprchová súprava matná mosadz 24235202LM
Na objednávku, dodání cca 2-4 týdny
€1 431,66 bez DPH
€1 732,31
SALECODE:RETRO3:3:%
€187,04
–14 %
DREAMART podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm DA042
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€132,93 bez DPH
€160,84
SALECODE:RETRO3:3:%
€423,06
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem, Stará mosaz (Bronz) MK186KSM
Dodanie obvykle 7–10 dní
€286,70 bez DPH
€346,91
SALECODE:RETRO3:3:%
€464,55
–14 %
CUBEMIX podomítkový sprchový set s pákovou baterií, 2 výstupy, vyústění, zlato mat CM042GB-01
Na objednávku, dodanie za 2-3 mesiace
€330,17 bez DPH
€399,51
SALECODE:RETRO3:3:%
€573,35
–14 %
ULTRATAP podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, otočný přepínač, zlato mat UT043TG
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€407,50 bez DPH
€493,07
SALECODE:RETRO3:3:%
€227,79
–50 %
SPY podomietková sprchová batéria, 1 výstup, zlato PY41/17
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€93,96 bez DPH
€113,69
SALECODE:RETRO3:3:%
€310,64
–18 %
SLEZÁK RAV NIL - Vanová/Sprchová baterie podomítková 3-cestná s tělesem, Zlatá Růžová - kartáčovaná NL287.3ZRK
Dodanie obvykle 7–10 dní
€210,51 bez DPH
€254,72
SALECODE:RETRO3:3:%
€167,64
–18 %
SLEZÁK RAV NIL - Sprchová baterie podomítková 1-cestná s tělesem, Zlatá - kartáčovaná NL283LZK
Dodanie obvykle 7–10 dní
€113,61 bez DPH
€137,47
SALECODE:RETRO3:3:%
€252,24
–14 %
ANTEA podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm SET305-101
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€179,26 bez DPH
€216,91
SALECODE:RETRO3:3:%
€256,32
–14 %
ANTEA podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm / zlato SET305-102
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€182,17 bez DPH
€220,42
SALECODE:RETRO3:3:%
€187,37
–18 %
SLEZÁK RAV Sprchová baterie podomítková 1-cestná s tělesem, Stará mosaz (Bronz) L483LSM
Dodanie obvykle 7–10 dní
€126,98 bez DPH
€153,64
SALECODE:RETRO3:3:%
€115,87
–17 %
SLEZÁK RAV LABE - Sprchová baterie podomítková 1-cestná s tělesem, Chrom L583L
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€78,53 bez DPH
€95,02
SALECODE:RETRO3:3:%
€203,34
–14 %
KIRKÉ podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, zlato KI42Z
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€144,51 bez DPH
€174,86
SALECODE:RETRO3:3:%
€303,18
–14 %
ULTRASAN podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, zlato mat UT042VG
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€215,47 bez DPH
€260,72
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€374,49
–14 %
VIENNA podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm VO042
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€266,16 bez DPH
€322,05
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | RETRO PODOMIETKOVÉ BATÉRIE |
|---|---|
| Záruka: | 72 mesiacov |
| Hmotnosť: | 3.142 kg |
| EAN: | 8590913988578 |
| Farba: | Zlato mat |
| Dĺžka: | 190mm |
| Šírka: | 190mm |
| Séria: | ULTRAMIX |
| Inštalácia: | Podomietková |
| Ovládanie: | Páka |
| Tvar: | Kruhové |
| 3D model: | ANO |
| Balenie: | 3ks |
| Materiál: | Mosadz |
| Ostatní: | Dvoucestné |
| Přepínač na sprchu: | Otočný |
| Značky: | SAPHO |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.