ULTRATAP podomítková sprchová baterie, 3 výstupy, otočný přepínač, zlato mat UT044TG
Kód: UT044TGSúvisiaci tovar
SALECODE:RETRO3:3:%
€138,14
–14 %
KIRKÉ podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm KI42C
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€98,17 bez DPH
€118,79
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€1 999,11
–20 %
Tres Clasic podomietková termostatická sprchová súprava mosadz 24235202LV
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodání cca 2-4 týdny
€1 321,73 bez DPH
€1 599,29
SALECODE:RETRO3:3:%
€121,84
–14 %
KIRKÉ WHITE podomietková sprchová batéria, 1 výstup, biela páčka, chróm KI41BC
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€86,59 bez DPH
€104,77
SALECODE:RETRO3:3:%
€842,30
–14 %
ULTRATAP podomítková sprchová baterie s ruční sprchou, 2 výstupy, zlato mat UT045TG
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€598,65 bez DPH
€724,37
SALECODE:RETRO3:3:%
€227,79
–50 %
SPY podomietková sprchová batéria, 1 výstup, zlato PY41/17
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€93,96 bez DPH
€113,69
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€325,59
–14 %
SPY podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, zlato PY42/17
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€231,40 bez DPH
€279,99
SALECODE:RETRO3:3:%
€618,99
–14 %
ULTRAMIX podomítková sprchová baterie, 3 výstupy, otočný přepínač, zlato mat UT044G
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€439,93 bez DPH
€532,31
SALECODE:RETRO3:3:%
€134,07
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL podomietková sprchová batéria, 1 výstup, páčka kryštál, chróm KI41KC
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€95,27 bez DPH
€115,28
SALECODE:RETRO3:3:%
€167,64
–18 %
SLEZÁK RAV NIL - Sprchová baterie podomítková 1-cestná s tělesem, Zlatá - lesklá NL283LZ
Dodanie obvykle 7–10 dní
€113,61 bez DPH
€137,47
SALECODE:RETRO3:3:%
€295,84
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Sprchová baterie podomítková 1-cestná s tělesem, Stará mosaz (Bronz) MK483SM
Dodanie obvykle 7–10 dní
€200,49 bez DPH
€242,59
SALECODE:RETRO3:3:%
€576,20
–14 %
ULTRASAN podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, otočný přepínač, zlato mat UT043VG
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€409,52 bez DPH
€495,52
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€2 309,75
–25 %
Tres Clasic podomietková termostatická sprchová súprava oceľ 24235202AC
Na objednávku, dodání cca 2-4 týdny
€1 431,66 bez DPH
€1 732,31
SALECODE:RETRO3:3:%
€288,92
–10 %
Olsen Spa Podomietkový sprchový/vaňový set VEO II zlatá brúsená BABWVSPBZLII
Naskladnenie do 2 týždňov od objednania
€214,89 bez DPH
€260,02
SALECODE:RETRO3:3:%
€288,92
–10 %
Olsen Spa Podomítkový sprchový/vanový set VEO II zlatá BABWVSPZLII
Naskladnenie do 2 týždňov od objednania
€214,89 bez DPH
€260,02
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€366,34
–14 %
ANTEA podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, zlato SET305-105
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€260,36 bez DPH
€315,04
SALECODE:RETRO3:3:%
€839,04
–14 %
ULTRAMIX podomítková sprchová baterie s ruční sprchou, 2 výstupy, zlato mat UT045G
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€596,33 bez DPH
€721,56
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | RETRO PODOMIETKOVÉ BATÉRIE |
|---|---|
| Záruka: | 72 mesiacov |
| Hmotnosť: | 3.177 kg |
| EAN: | 8590913989940 |
| Farba: | Zlato mat |
| Dĺžka: | 190mm |
| Šírka: | 190mm |
| Séria: | ULTRATAP |
| Inštalácia: | Podomietková |
| Ovládanie: | Páka |
| Tvar: | Kruhové |
| 3D model: | ANO |
| Balenie: | 3ks |
| Materiál: | Mosadz |
| Ostatní: | Třícestné |
| Přepínač na sprchu: | Otočný |
| Značky: | SAPHO |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.