ULTRAMIX podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, zlato mat UT042G
Kód: UT042GSúvisiaci tovar
SALECODE:RETRO3:3:%
€288,92
–10 %
Olsen Spa Podomítkový sprchový/vanový set VEO II zlatá BABWVSPZLII
Naskladnenie do 2 týždňov od objednania
€214,89 bez DPH
€260,02
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€2 309,75
–25 %
Tres Clasic podomietková termostatická sprchová súprava matná mosadz 24235202LM
Na objednávku, dodání cca 2-4 týdny
€1 431,66 bez DPH
€1 732,31
SALECODE:RETRO3:3:%
€300,33
–14 %
ULTRATAP podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, zlato mat UT042TG
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€213,45 bez DPH
€258,27
SALECODE:RETRO3:3:%
€134,07
–14 %
DREAMART podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm DA041
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€95,27 bez DPH
€115,28
SALECODE:RETRO3:3:%
€105,54
–14 %
KIRKÉ podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm KI41C
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€75 bez DPH
€90,75
SALECODE:RETRO3:3:%
€521,18
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem, Stará mosaz (Bronz) MK586KSM
Dodanie obvykle 7–10 dní
€353,20 bez DPH
€427,37
SALECODE:RETRO3:3:%
€178,89
–14 %
KIRKÉ WHITE podomietková sprchová batéria, 1 výstup, biela páčka, zlato KI41BZ
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€127,13 bez DPH
€153,83
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€288,92
–36 %
VIENNA podomietková sprchová batéria, 1 výstup, bronz VO041BR
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€151,21 bez DPH
€182,97
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€3 577,14
–25 %
Tres Clasic podomietková termostatická sprchová súprava zlatá 24235202OR
Na objednávku, dodání cca 2-4 týdny
€2 217,24 bez DPH
€2 682,86
SALECODE:RETRO3:3:%
€576,20
–14 %
ULTRASAN podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, otočný přepínač, zlato mat UT043VG
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€409,52 bez DPH
€495,52
SALECODE:RETRO3:3:%
€158,52
–14 %
KIRKÉ podomietková sprchová batéria, 1 výstup, zlato KI41Z
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€112,65 bez DPH
€136,31
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€1 999,11
–20 %
Tres Clasic podomietková termostatická sprchová súprava mosadz 24235202LV
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodání cca 2-4 týdny
€1 321,73 bez DPH
€1 599,29
SALECODE:RETRO3:3:%
€500,81
–10 %
Olsen Spa Podomítkový sprchový set VEO zlatá broušená BABPVBZ
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Naskladnenie do 2 týždňov od objednania
€372,50 bez DPH
€450,73
SALECODE:RETRO3:3:%
€252,24
–14 %
ANTEA podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm SET305-101
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€179,26 bez DPH
€216,91
SALECODE:RETRO3:3:%
€570,09
–14 %
ULTRAMIX podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, otočný přepínač, zlato mat UT043G
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€405,17 bez DPH
€490,26
SALECODE:RETRO3:3:%
€144,96
–18 %
SLEZÁK RAV LABE - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem, Chrom L086K
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€98,24 bez DPH
€118,87
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | RETRO PODOMIETKOVÉ BATÉRIE |
|---|---|
| Záruka: | 72 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.882 kg |
| EAN: | 8590913988547 |
| Farba: | Zlato mat |
| Dĺžka: | 180mm |
| Šírka: | 180mm |
| Séria: | ULTRAMIX |
| Inštalácia: | Podomietková |
| Ovládanie: | Páka |
| Tvar: | Kruhové |
| 3D model: | ANO |
| Balenie: | 2ks |
| Materiál: | Mosadz |
| Ostatní: | Dvoucestné |
| Přepínač na sprchu: | Tlakový |
| Značky: | SAPHO |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.