ULTRASAN podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, zlato mat UT042VG
Kód: UT042VGSúvisiaci tovar
SALECODE:RETRO3:3:%
€423,06
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem, Stará mosaz (Bronz) MK186KSM
Dodanie obvykle 7–10 dní
€286,70 bez DPH
€346,91
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€2 309,75
–25 %
Tres Clasic podomietková termostatická sprchová súprava oceľ 24235202AC
Na objednávku, dodání cca 2-4 týdny
€1 431,66 bez DPH
€1 732,31
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€2 309,75
–25 %
Tres Clasic podomietková termostatická sprchová súprava matná mosadz 24235202LM
Na objednávku, dodání cca 2-4 týdny
€1 431,66 bez DPH
€1 732,31
SALECODE:RETRO3:3:%
€243,58
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Sprchová baterie podomítková 1-cestná s tělesem, Stará mosaz (Bronz) MK183SM
Dodanie obvykle 7–10 dní
€165,07 bez DPH
€199,73
SALECODE:RETRO3:3:%
€223,72
–14 %
KIRKÉ WHITE podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, biela páčka, zlato KI42BZ
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€158,99 bez DPH
€192,38
SALECODE:RETRO3:3:%
€839,04
–14 %
ULTRAMIX podomítková sprchová baterie s ruční sprchou, 2 výstupy, zlato mat UT045G
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€596,33 bez DPH
€721,56
SALECODE:RETRO3:3:%
€290,91
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Sprchová baterie podomítková 1-cestná s tělesem, Stará mosaz (Bronz) MK583SM
Dodanie obvykle 7–10 dní
€197,15 bez DPH
€238,55
SALECODE:RETRO3:3:%
€185
–14 %
ULTRASAN podomítková sprchová baterie, 1 výstup, zlato mat UT041VG
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€131,48 bez DPH
€159,09
SALECODE:RETRO3:3:%
€295,84
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Sprchová baterie podomítková 1-cestná s tělesem, Stará mosaz (Bronz) MK483SM
Dodanie obvykle 7–10 dní
€200,49 bez DPH
€242,59
SALECODE:RETRO3:3:%
€219,64
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL podomietková sprchová batéria, 1 výstup, páčka kryštál, zlato KI41KZ
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€156,10 bez DPH
€188,88
SALECODE:RETRO3:3:%
€203,34
–14 %
KIRKÉ podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, zlato KI42Z
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€144,51 bez DPH
€174,86
SALECODE:RETRO3:3:%
€500,81
–10 %
Olsen Spa Podomítkový sprchový set VEO zlatá broušená BABPVBZ
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Naskladnenie do 2 týždňov od objednania
€372,50 bez DPH
€450,73
SALECODE:RETRO3:3:%
€121,84
–14 %
KIRKÉ WHITE podomietková sprchová batéria, 1 výstup, biela páčka, chróm KI41BC
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€86,59 bez DPH
€104,77
SALECODE:RETRO3:3:%
€842,30
–14 %
ULTRATAP podomítková sprchová baterie s ruční sprchou, 2 výstupy, zlato mat UT045TG
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€598,65 bez DPH
€724,37
SALECODE:RETRO3:3:%
€570,09
–14 %
ULTRAMIX podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, otočný přepínač, zlato mat UT043G
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€405,17 bez DPH
€490,26
SALECODE:RETRO3:3:%
€221,39
–18 %
SLEZÁK RAV NIL - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem, Zlatá - kartáčovaná NL286KZK
Dodanie obvykle 7–10 dní
€150,03 bez DPH
€181,54
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | RETRO PODOMIETKOVÉ BATÉRIE |
|---|---|
| Záruka: | 72 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.882 kg |
| EAN: | 8590913993329 |
| Farba: | Zlato mat |
| Dĺžka: | 180mm |
| Šírka: | 180mm |
| Séria: | ULTRASAN |
| Inštalácia: | Podomietková |
| Ovládanie: | Páka |
| Tvar: | Kruhové |
| 3D model: | ANO |
| Balenie: | 2ks |
| Materiál: | Mosadz |
| Ostatní: | Dvoucestné |
| Přepínač na sprchu: | Tlakový |
| Značky: | SAPHO |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.