UNICOLOR 15 obklad Alga Mate 15x15 (1m2) J52
Kód: J52Súvisiaci tovar
SALECODE:RETRO3:3:%
€38,51
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Verde Botella brillo 20x20 (1m2) 840
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€29,91 bez DPH
€36,19
SALECODE:RETRO3:3:%
€30,36
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Carmin Brillo 15x15 (1m2) 455
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€23,57 bez DPH
€28,52
SALECODE:RETRO3:3:%
€36,47
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Canela Brillo 15x15 (1m2) 456
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€28,32 bez DPH
€34,27
SALECODE:RETRO3:3:%
€34,43
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Salmon mate 20x20 (1m2) 12884
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€26,74 bez DPH
€32,36
SALECODE:RETRO3:3:%
€52,77
–6 %
UNICOLOR obklad Rojo 15x15 (1m2) 16455
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€40,98 bez DPH
€49,59
SALECODE:RETRO3:3:%
€38,51
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Pistacho brillo 15x15 (1m2) E86
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€29,91 bez DPH
€36,19
SALECODE:RETRO3:3:%
€36,47
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Musgo mate 15x15 (1m2) J53
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€28,32 bez DPH
€34,27
SALECODE:RETRO3:3:%
€32,40
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Verde mate 15x15 (1m2) 658
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€25,16 bez DPH
€30,44
SALECODE:RETRO3:3:%
€34,43
–6 %
UNICOLOR obklad Salmon 15x15 (1m2) 16554
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€26,74 bez DPH
€32,36
SALECODE:RETRO3:3:%
€38,51
–6 %
UNICOLOR obklad Rosa Palo 15x15 (1m2) 16556
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€29,91 bez DPH
€36,19
SALECODE:RETRO3:3:%
€32,40
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Azul mate 20x20 (1m2) R62
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€25,16 bez DPH
€30,44
SALECODE:RETRO3:3:%
€30,36
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Gris Brillo 15x15 (1m2) 127UNI
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€23,57 bez DPH
€28,52
SALECODE:RETRO3:3:%
€36,47
–34 %
UNICOLOR 20 obklad Pizarra mate 20x20 (1m2) R32
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€19,87 bez DPH
€24,04
Vystavené na showroome
SALECODE:RETRO3:3:%
€28,32
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Blanco Mate 15x15 (1m2) 213
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€21,99 bez DPH
€26,61
SALECODE:RETRO3:3:%
€38,51
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Amarillo Yema brillo 20x20 (1m2) F54
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€29,91 bez DPH
€36,19
SALECODE:RETRO3:3:%
€38,51
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Azul Turquesa Brillo 15x15 (1m2) E85
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€29,91 bez DPH
€36,19
Podrobný popis
Séria UNICOLOR sa dodáva v rozmere 15x15 a 20x20. Je na výber z nepreberného množstva farieb v lesklom aj matnom prevedení. Ďalšou lahôdkou je takzvaná PRECUT dlaždica v rozmere 20x20, ktorá je prezeraná na kocky, prúžky o rôznych veľkostiach. Vďaka tejto možnosti sú Vaše projekty bez hraníc a je možné kombinovať a vymyslieť nádherný priestor podľa fantázie.

Dodatočné parametre
| Kategória: | OBKLAD UNICOLOR 15X15 / 20X20 MAT / LESK |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 10.6 kg |
| EAN: | 8429919012751 |
| Farba: | Mat |
| Hrúbka: | 6mm |
| Séria: | UNICOLOR |
| Rozmer: | 15x15 cm |
| Balenie: | 1ks |
| Balenie obsahuje: | 1m2 |
| Hmotnost / m2: | 10.6kg |
| Materiál: | Keramika |
| Počet ks vbalení: | 44 |
| Použitie: | Obklad |
| Značky: | FABRESA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.