UNICOLOR 15 obklad Rosa Palo Brillo 15x15 (1m2) F57
Kód: F57Súvisiaci tovar
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
Podrobný popis
Séria UNICOLOR sa dodáva v rozmere 15x15 a 20x20. Je na výber z nepreberného množstva farieb v lesklom aj matnom prevedení. Ďalšou lahôdkou je takzvaná PRECUT dlaždica v rozmere 20x20, ktorá je prezeraná na kocky, prúžky o rôznych veľkostiach. Vďaka tejto možnosti sú Vaše projekty bez hraníc a je možné kombinovať a vymyslieť nádherný priestor podľa fantázie.

Dodatočné parametre
| Kategória: | UNICOLOR 15x15 / 20x20 obklad mat / lesk |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 10.6 kg |
| EAN: | 8429919006842 |
| Farba: | Lesk |
| Hrúbka: | 6mm |
| Séria: | UNICOLOR |
| Rozmer: | 15x15 cm |
| Balenie: | 1ks |
| Balenie obsahuje: | 1m2 |
| Hmotnost / m2: | 10.6kg |
| Materiál: | Keramika |
| Počet ks vbalení: | 44 |
| Použitie: | Obklad |
| Značky: | FABRESA |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.