UNICOLOR 20 obklad Verde brillo 20x20 (1m2) 868
Kód: 868Súvisiaci tovar
SALECODE:RETRO3:3:%
€38,51
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Azul noche brillo 20x20 (1m2) R24
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€29,91 bez DPH
€36,19
SALECODE:RETRO3:3:%
€30,36
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Azul brillo 20x20 (1m2) 811
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€23,57 bez DPH
€28,52
SALECODE:RETRO3:3:%
€38,51
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Coral Brillo 15x15 (1m2) E82UNI
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€29,91 bez DPH
€36,19
SALECODE:RETRO3:3:%
€38,51
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Azul Cobalto Brillo 15x15 (1m2) 691
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€29,91 bez DPH
€36,19
SALECODE:RETRO3:3:%
€52,77
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Negro mate 20x20 (1m2) R65
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€40,98 bez DPH
€49,59
SALECODE:RETRO3:3:%
€28,32
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Blanco mate 20x20 (1m2) 652UNI
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€21,99 bez DPH
€26,61
SALECODE:RETRO3:3:%
€30,36
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Rosa brillo 20x20 (1m2) 866
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€23,57 bez DPH
€28,52
SALECODE:RETRO3:3:%
€38,51
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Amarillo Limon Brillo 20x20 (1m2) R23
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€29,91 bez DPH
€36,19
SALECODE:RETRO3:3:%
€36,47
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Musgo mate 15x15 (1m2) J53
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€28,32 bez DPH
€34,27
SALECODE:RETRO3:3:%
€38,51
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Verde Botella brillo 15x15 (1m2) 798
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€29,91 bez DPH
€36,19
SALECODE:RETRO3:3:%
€52,77
–6 %
UNICOLOR obklad Rojo 20x20 (1m2) 16456
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€40,98 bez DPH
€49,59
SALECODE:RETRO3:3:%
€36,47
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Lila mate 15x15 (1m2) 186
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€28,32 bez DPH
€34,27
SALECODE:RETRO3:3:%
€52,77
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Rojo Burdeos brillo 15x15 (1m2) 799
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€40,98 bez DPH
€49,59
SALECODE:RETRO3:3:%
€38,51
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Verde Botella brillo 20x20 (1m2) 840
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€29,91 bez DPH
€36,19
SALECODE:RETRO3:3:%
€38,51
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Lila brillo 20x20 (1m2) 750
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€29,91 bez DPH
€36,19
SALECODE:RETRO3:3:%
€36,47
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Salmon brillo 20x20 (1m2) 867
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€28,32 bez DPH
€34,27
Podrobný popis
Séria UNICOLOR sa dodáva v rozmere 15x15 a 20x20. Je na výber z nepreberného množstva farieb v lesklom aj matnom prevedení. Ďalšou lahôdkou je takzvaná PRECUT dlaždica v rozmere 20x20, ktorá je prezeraná na kocky, prúžky o rôznych veľkostiach. Vďaka tejto možnosti sú Vaše projekty bez hraníc a je možné kombinovať a vymyslieť nádherný priestor podľa fantázie.

Dodatočné parametre
| Kategória: | OBKLAD UNICOLOR 15X15 / 20X20 MAT / LESK |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 13 kg |
| EAN: | 8429919008617 |
| Farba: | Lesk |
| Hrúbka: | 6mm |
| Séria: | UNICOLOR |
| Rozmer: | 20x20 cm |
| Balenie: | 1ks |
| Balenie obsahuje: | 1m2 |
| Hmotnost / m2: | 13.0kg |
| Materiál: | Keramika |
| Počet ks vbalení: | 25 |
| Použitie: | Obklad |
| Značky: | FABRESA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.