VIENNA podomietková sprchová batéria, 1 výstup, bronz VO041BR
Kód: VO041BRSúvisiaci tovar
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€517,11
–14 %
VIENNA nástenná sprchová batéria, bronz VO011BR
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€367,52 bez DPH
€444,70
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€1 042,79
–14 %
VIENNA nástenná vaňová batéria kompletná, bronz VO010BR
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€741,14 bez DPH
€896,78
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€643,44
–14 %
VIENNA stojanková umývadlová batéria s výpustou, bronz VO002BR
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€457,31 bez DPH
€553,34
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€643,44
–14 %
VIENNA stojanková bidetová batéria s výpustou, bronz VO003BR
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€457,31 bez DPH
€553,34
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€781,99
–14 %
VIENNA stojanková umývadlová batéria vysoká bez výpuste, bronz VO006BR
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€555,78 bez DPH
€672,49
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€2 680,93
–14 %
VIENNA spŕch. stĺp s pákovou batériou, mydlenka, v. 1291mm, bronz VO138BR
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€1 905,44 bez DPH
€2 305,58
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€2 680,93
–14 %
VIENNA spŕch. stĺp s pákovou batériou, mydlenka, v. 1267mm, bronz VO139BR
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€1 905,44 bez DPH
€2 305,58
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€525,26
–14 %
VIENNA podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, bronz VO042BR
Priemerné hodnotenie produktu je 4,3 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€373,31 bez DPH
€451,71
SALECODE:RETRO3:3:%
€187,04
–14 %
DREAMART podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm DA042
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€132,93 bez DPH
€160,84
SALECODE:RETRO3:3:%
€521,18
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem, Stará mosaz (Bronz) MK586KSM
Dodanie obvykle 7–10 dní
€353,20 bez DPH
€427,37
SALECODE:RETRO3:3:%
€252,24
–14 %
ANTEA podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm SET305-101
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€179,26 bez DPH
€216,91
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€2 309,75
–25 %
Tres Clasic podomietková termostatická sprchová súprava matná mosadz 24235202LM
Na objednávku, dodání cca 2-4 týdny
€1 431,66 bez DPH
€1 732,31
SALECODE:RETRO3:3:%
€256,32
–14 %
ANTEA podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm / zlato SET305-102
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€182,17 bez DPH
€220,42
SALECODE:RETRO3:3:%
€236,18
–18 %
SLEZÁK RAV LABE - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem, Zlatá - lesklá L586KZ
Dodanie obvykle 7–10 dní
€160,06 bez DPH
€193,67
SALECODE:RETRO3:3:%
€521,18
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem, Stará mosaz (Bronz) MK386KSM
Dodanie obvykle 7–10 dní
€353,20 bez DPH
€427,37
SALECODE:RETRO3:3:%
€243,58
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Sprchová baterie podomítková 1-cestná s tělesem, Stará mosaz (Bronz) MK183SM
Dodanie obvykle 7–10 dní
€165,07 bez DPH
€199,73
Podrobný popis
| Série | VIENNA |
|---|---|
| Barva | Bronz |
| Materiál | Mosaz |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Tvar | Retro |
| Výbava | Jednocestné |
| Záruka | 60 měsíců |
| Hmotnost za mj | 1,330 kg |
| EAN | 8590913866654 |
Podomítková baterie nabízí designově čisté řešení sprchového koutu. Je také doporučena do menších prostor. Její malá hloubka neomezuje pohyb osoby ve sprchovém koutu.
Podomítková páková sprchová baterie pro 1 výstup
- možnost napojení např. na ruční nebo hlavovou sprchu
- bez instalačního tělesa, tělo baterie se napevno zabuduje do zdi
- balení neobsahuje ruční sprchu a hadici
Retro styl je v dnešní době velice módní, koupelny si tak můžete zařídit v tomto stylu a přitom využít pokročilých technologií a materiálů. V této sérii nabízíme barevné provedení v chromu a bronzu.
Prodloužená záruka na těsnost baterií
Dodatočné parametre
| Kategória: | RETRO PODOMIETKOVÉ BATÉRIE |
|---|---|
| Záruka: | 60 mesiacov |
| Hmotnosť: | 1.143 kg |
| EAN: | 8590913866654 |
| Farba: | Bronz |
| Dĺžka: | 160mm |
| Šírka: | 110mm |
| Séria: | Vienna |
| Inštalácia: | Podomietková |
| Ovládanie: | Páka |
| Tvar: | Retro |
| Typ kartuše: | 35mm |
| Balenie: | 1ks |
| Materiál: | Mosadz |
| Ostatní: | Jednocestné |
| Značky: | SAPHO |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
