VIENNA podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm VO041
Kód: VO041Súvisiaci tovar
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€362,27
–14 %
VIENNA nástenná sprchová batéria, chróm VO011
Priemerné hodnotenie produktu je 3,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€257,46 bez DPH
€311,53
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€643,44
–14 %
VIENNA nástenná vaňová batéria kompletná, chróm VO010
Priemerné hodnotenie produktu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€457,31 bez DPH
€553,34
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€374,49
–14 %
VIENNA podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm VO042
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€266,16 bez DPH
€322,05
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€1 666,26
–14 %
VIENNA spŕch. stĺp s pákovou batériou, mydlenka, v. 1267mm, chróm VO139
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€1 184,27 bez DPH
€1 432,97
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€1 666,26
–14 %
VIENNA spŕch. stĺp s pákovou batériou, mydlenka, v. 1291mm, chróm VO138
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€1 184,27 bez DPH
€1 432,97
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€468,22
–14 %
VIENNA stojanková umývadlová batéria s výpustou, chróm VO002
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Do týždňa
€332,77 bez DPH
€402,65
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€468,22
–14 %
VIENNA stojančeková bidetová batéria s výpustou, chróm VO003
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€332,77 bez DPH
€402,65
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€557,86
–14 %
VIENNA stojanková umývadlová batéria vysoká bez výpuste, chróm VO006
Priemerné hodnotenie produktu je 3,3 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€396,49 bez DPH
€479,75
SALECODE:RETRO3:3:%
€248,17
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, páčka kryštál, bronz KI42KB
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€176,37 bez DPH
€213,41
SALECODE:RETRO3:3:%
€310,64
–18 %
SLEZÁK RAV NIL - Vanová/Sprchová baterie podomítková 3-cestná s tělesem, Zlatá - lesklá NL287.3Z
Dodanie obvykle 7–10 dní
€210,51 bez DPH
€254,72
SALECODE:RETRO3:3:%
€464,55
–14 %
CUBEMIX podomítkový sprchový set s pákovou baterií, 2 výstupy, vyústění, zlato mat CM042GB-01
Na objednávku, dodanie za 2-3 mesiace
€330,17 bez DPH
€399,51
SALECODE:RETRO3:3:%
€105,54
–14 %
KIRKÉ podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm KI41C
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€75 bez DPH
€90,75
SALECODE:RETRO3:3:%
€134,07
–14 %
DREAMART podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm DA041
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€95,27 bez DPH
€115,28
SALECODE:RETRO3:3:%
€221,39
–18 %
SLEZÁK RAV NIL - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem, Zlatá Růžová - kartáčovaná NL286KZRK
Dodanie obvykle 7–10 dní
€150,03 bez DPH
€181,54
SALECODE:RETRO3:3:%
€300,33
–14 %
ULTRATAP podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, zlato mat UT042TG
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€213,45 bez DPH
€258,27
SALECODE:RETRO3:3:%
€521,18
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem, Stará mosaz (Bronz) MK386KSM
Dodanie obvykle 7–10 dní
€353,20 bez DPH
€427,37
Podrobný popis
| Série | VIENNA |
|---|---|
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Tvar | Retro |
| Výbava | Jednocestné |
| Záruka | 60 měsíců |
| Hmotnost za mj | 1,330 kg |
| EAN | 8590913866647 |
Podomítková baterie nabízí designově čisté řešení sprchového koutu. Je také doporučena do menších prostor. Její malá hloubka neomezuje pohyb osoby ve sprchovém koutu.
Podomítková páková sprchová baterie pro 1 výstup
- možnost napojení např. na ruční nebo hlavovou sprchu
- bez instalačního tělesa, tělo baterie se napevno zabuduje do zdi
- balení neobsahuje ruční sprchu a hadici
- výměnu kartuše provedete po sejmutí páčky
Retro styl je v dnešní době velice módní, koupelny si tak můžete zařídit v tomto stylu a přitom využít pokročilých technologií a materiálů. V této sérii nabízíme barevné provedení v chromu a bronzu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | RETRO PODOMIETKOVÉ BATÉRIE |
|---|---|
| Záruka: | 60 mesiacov |
| Hmotnosť: | 1.143 kg |
| EAN: | 8590913866647 |
| Farba: | Chróm |
| Dĺžka: | 160mm |
| Šírka: | 110mm |
| Séria: | Vienna |
| Inštalácia: | Podomietková |
| Ovládanie: | Páka |
| Tvar: | Retro |
| Typ kartuše: | 35mm |
| Balenie: | 1ks |
| Materiál: | Mosadz |
| Ostatní: | Jednocestné |
| Značky: | SAPHO |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
