ZOO dlažba Safari Grafito 45x45 (1,62 m2) ZOO007
Kód: ZOO007Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | RETRO DLAŽBY A KLASICKÉ DLAŽBY |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 17.9 kg |
| EAN: | 8432712195378 |
| Farba: | Mat |
| Hrúbka: | 9mm |
| Séria: | ZOO |
| Rozmer: | 45x45 cm |
| Balenie: | 1ks |
| Balenie obsahuje: | 1.62m2 |
| Hmotnost / m2: | 17.9kg |
| Materiál: | Keramika |
| Počet ks vbalení: | 8 |
| Použitie: | Dlažba |
| Značky: | SUPERCERAMICA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.