SLEZÁK RAV Výpusť umyvadlová CLICK-CLACK 5/4", Chrom MD0784
Kód: MD0784Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | RETRO VODOVODNÉ BATÉRIE |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.42 kg |
| EAN: | 8595163561601 |
| Farba: | Chróm |
| Šírka: | 85, 85 cm |
| Hĺbka výrobku: | 110 mm |
| Povrchová úprava: | chrom |
| Hĺbka: | 110 cm |
| Materiál: | Mosadz |
| Váha brutto: | 0,42 |
| Výška: | 85, 85 cm |
| Záruka těsnosti: | 3 roky |
| Celní kód: | 73249000 |
| Typ produktu: | Sifon, výpusť, ventil |
| Váha netto: | 0,32 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.