3. 4. a 6. 4. 2026 MÁME Z DŮVODU VELIKONOČNÍCH SVÁTKŮ ZAVŘENO
Tonalite Diamante Bordo Diamante Nero 8x15 P30 (BOR/DIA.NE)
Kód: 6271Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | TONALITE DIAMANTE RETRO OBKLADY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| Barva: | Lesklý, Černá |
| Tloušťka: | 7 mm |
| Délka: | 150 mm |
| Šířka: | 80 mm |
| Série: | Tonalite Diamante |
| Rozměr: | 8 x 15 |
| Tvar: | Jiný, Obdélník |
| Balení: | 1 ks |
| Estetický vzhled: | Jednobarevné, Retro |
| Materiál: | Interiérový obklad - bílý střep |
| Použití: | Sokly a tvarové prvky |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ne |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Interiér, Koupelna |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | BOR/DIA.NE |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.