UNICOLOR 20 obklad Salmon mate 20x20 (1m2) 12884
Kód: 12884Súvisiaci tovar
SALECODE:RETRO3:3:%
€38,51
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Morado brillo 20x20 (1m2) F50
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€29,91 bez DPH
€36,19
SALECODE:RETRO3:3:%
€38,51
–6 %
UNICOLOR obklad Rosa Palo 20x20 (1m2) 12851
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€29,91 bez DPH
€36,19
SALECODE:RETRO3:3:%
€38,51
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Azul Cobalto Brillo 15x15 (1m2) 691
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€29,91 bez DPH
€36,19
SALECODE:RETRO3:3:%
€30,36
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Marfil brillo 20x20 (1m2) A63
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€23,57 bez DPH
€28,52
SALECODE:RETRO3:3:%
€38,51
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Pistacho brillo 15x15 (1m2) E86
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€29,91 bez DPH
€36,19
SALECODE:RETRO3:3:%
€38,51
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Verde Botella brillo 20x20 (1m2) 840
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€29,91 bez DPH
€36,19
SALECODE:RETRO3:3:%
€52,77
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Rojo Burdeos brillo 15x15 (1m2) 799
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€40,98 bez DPH
€49,59
SALECODE:RETRO3:3:%
€30,36
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Gris 221 brillo 20x20 (1m2) 221-C57
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€23,57 bez DPH
€28,52
SALECODE:RETRO3:3:%
€38,51
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Salmon brillo 15x15 (1m2) 457
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€29,91 bez DPH
€36,19
SALECODE:RETRO3:3:%
€30,36
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Azul brillo 15x15 (1m2) 123
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€23,57 bez DPH
€28,52
SALECODE:RETRO3:3:%
€32,40
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Verde mate 20x20 (1m2) R39
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€25,16 bez DPH
€30,44
Vystavené na showroome
SALECODE:RETRO3:3:%
€36,47
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Marfil mate 20x20 (1bal = 1m2) J25
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€28,32 bez DPH
€34,27
SALECODE:RETRO3:3:%
€36,47
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Oliva mate 20x20 (1m2) J28
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€28,32 bez DPH
€34,27
SALECODE:RETRO3:3:%
€30,36
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Azul brillo 20x20 (1m2) 811
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€23,57 bez DPH
€28,52
SALECODE:RETRO3:3:%
€30,36
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Verde Alga brillo 15x15 (1m2) 469
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€23,57 bez DPH
€28,52
SALECODE:RETRO3:3:%
€30,36
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Verde Mar brillo 20x20 (1m2) 865
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€23,57 bez DPH
€28,52
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | OBKLAD UNICOLOR 15X15 / 20X20 MAT / LESK |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 13 kg |
| EAN: | 8429919023887 |
| Farba: | Mat |
| Hrúbka: | 6mm |
| Séria: | UNICOLOR |
| Rozmer: | 20x20 cm |
| Balenie: | 1ks |
| Balenie obsahuje: | 1m2 |
| Hmotnost / m2: | 13.0kg |
| Materiál: | Keramika |
| Počet ks vbalení: | 25 |
| Použitie: | Obklad |
| Značky: | FABRESA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.