UNICOLOR 20 obklad Verde brillo 20x20 (1m2) 868
Kód: 868Súvisiaci tovar
SALECODE:RETRO3:3:%
€38,51
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Azul Turquesa brillo 20x20 (1m2) R76
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€29,91 bez DPH
€36,19
SALECODE:RETRO3:3:%
€32,40
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Cameo mate 20x20 (1m2) 952
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€25,16 bez DPH
€30,44
SALECODE:RETRO3:3:%
€36,47
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Amarillo mate 20x20 (1m2) R33
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€28,32 bez DPH
€34,27
SALECODE:RETRO3:3:%
€52,77
–6 %
UNICOLOR obklad Rojo 15x15 (1m2) 16455
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€40,98 bez DPH
€49,59
SALECODE:RETRO3:3:%
€38,51
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Chocolate brillo 20x20 (1m2) R60
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€29,91 bez DPH
€36,19
SALECODE:RETRO3:3:%
€30,36
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Arena brillo 20x20 (1m2) 673
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€23,57 bez DPH
€28,52
SALECODE:RETRO3:3:%
€36,47
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Oliva mate 15x15 (1m2) J57
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€28,32 bez DPH
€34,27
SALECODE:RETRO3:3:%
€30,36
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Carmin Brillo 15x15 (1m2) 455
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€23,57 bez DPH
€28,52
SALECODE:RETRO3:3:%
€36,47
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Moka mate 15x15 (1m2) J56
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€28,32 bez DPH
€34,27
SALECODE:RETRO3:3:%
€36,47
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Alga mate 20x20 (1m2) J26
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€28,32 bez DPH
€34,27
SALECODE:RETRO3:3:%
€32,40
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Verde mate 20x20 (1m2) R39
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€25,16 bez DPH
€30,44
SALECODE:RETRO3:3:%
€32,40
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Bahama Mate 15x15 (1m2) 495UNI
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€25,16 bez DPH
€30,44
SALECODE:RETRO3:3:%
€38,51
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Azul Turquesa Brillo 15x15 (1m2) E85
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€29,91 bez DPH
€36,19
SALECODE:RETRO3:3:%
€38,51
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Naranja brillo 15x15 (1m2) E83UNI
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€29,91 bez DPH
€36,19
SALECODE:RETRO3:3:%
€38,51
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Azul Cobalto brillo 20x20 (1m2) 743
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€29,91 bez DPH
€36,19
SALECODE:RETRO3:3:%
€38,51
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Azul noche brillo 20x20 (1m2) R24
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€29,91 bez DPH
€36,19
Podrobný popis
Séria UNICOLOR sa dodáva v rozmere 15x15 a 20x20. Je na výber z nepreberného množstva farieb v lesklom aj matnom prevedení. Ďalšou lahôdkou je takzvaná PRECUT dlaždica v rozmere 20x20, ktorá je prezeraná na kocky, prúžky o rôznych veľkostiach. Vďaka tejto možnosti sú Vaše projekty bez hraníc a je možné kombinovať a vymyslieť nádherný priestor podľa fantázie.

Dodatočné parametre
| Kategória: | OBKLAD UNICOLOR 15X15 / 20X20 MAT / LESK |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 13 kg |
| EAN: | 8429919008617 |
| Farba: | Lesk |
| Hrúbka: | 6mm |
| Séria: | UNICOLOR |
| Rozmer: | 20x20 cm |
| Balenie: | 1ks |
| Balenie obsahuje: | 1m2 |
| Hmotnost / m2: | 13.0kg |
| Materiál: | Keramika |
| Počet ks vbalení: | 25 |
| Použitie: | Obklad |
| Značky: | FABRESA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.