Dlažba APE Dorian Rodapie Brown 7,5x60 (A019271/K24)
Kód: 12387Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VENKOVNÍ DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.06 kg |
| Barva: | Hnědá |
| Povrch: | Matný |
| Tloušťka: | 10 mm |
| Délka: | 600 mm |
| Šířka: | 75 mm |
| Série: | APE Dorian |
| Rozměr: | 7.5 x 60 x 1 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 1 ks |
| Estetický vzhled: | Kov |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | Sokly a tvarové prvky |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ne |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Koupelna |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | A019271/K24 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.