Dlažba Bottega Angel Heart Line Almond 30x41 Luc. Rett. (B70891)
Kód: 193010Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | INTERIEROVÁ DLAŽBA |
|---|---|
| Hmotnost: | 20.27 kg |
| Barva: | Béžová, Bílá |
| Povrch: | Leštěný |
| Tloušťka: | 8.5 mm |
| Délka: | 410 mm |
| Šířka: | 300 mm |
| Série: | Bottega Tiles Angel Heart |
| Rozměr: | 30 x 41 |
| Tvar: | Parallelogram (Rovnoběžník) |
| Balení: | 0,74 m² |
| Estetický vzhled: | Mramor |
| Použití: | Dlažba |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | B70891 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.