Obklad EdimaxAstor Concert Mosaico Chess 30x30 Matt. (N3W1)
Kód: 211798Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | MOZAIKY - OBKLADY DO KOUPELNY V RETRO STYLU |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.68 kg |
| Barva: | Černá, Bílá |
| Povrch: | Matný |
| Tloušťka: | 9 mm |
| Délka: | 300 mm |
| Šířka: | 300 mm |
| Série: | EdimaxAstore Concert |
| Rozměr: | 30 x 30 |
| Tvar: | Jiný |
| Balení: | 9 ks |
| Estetický vzhled: | Kámen, Mozaika |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | Dekor, Mozaika, Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ne |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Otěruvzdornost PEI5 |
| Určení: | Chodník, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | N3W1 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.