Protiskluzová dlažba APE Work W Natural Rect. 30x120 (A033875/P12)
Kód: 16092Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VENKOVNÍ DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnost: | 24.03 kg |
| Barva: | Hnědá, Béžová |
| Povrch: | Matný |
| Tloušťka: | 10.5 mm |
| Délka: | 1200 mm |
| Šířka: | 300 mm |
| Série: | APE Work |
| Rozměr: | 30 x 120 |
| Balení: | 1,08 m² |
| Estetický vzhled: | Dřevo |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |
| Použití: | Dlažba, Obklad, Protiskluz |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R9 |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | A033875/P12 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.