CLASSIC keramické umývadlo 75x50cm, bez otvoru, biela ExtraGlaze 8787011
Kód: 8787011Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | GSI CLASSIC - RETRO SANITÁRNA KERAMIKA |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 21.5 kg |
| EAN: | 8032937810614 |
| Farba: | Biela |
| Dĺžka: | 200mm |
| Šírka: | 750mm |
| Séria: | CLASSIC |
| Rozmer: | 75x20x50 cm |
| Inštalácia: | Nástenná-skrutky |
| Hĺbka výrobku: | 500mm mm |
| Tvar: | Retro |
| Balenie: | 1ks |
| Materiál: | Keramika |
| Otvor pre batériu: | Bez otvoru |
| Prepad: | ÁNO |
| Typ umývadla: | Klasické umývadlo |
| Vybavenie: | ExtraGlaze |
| Značky: | GSI |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.