PURA/CLASSIC keramické umývadlo 38x55cm, zápustné, biela ExtraGlaze 724311
Kód: 724311Súvisiaci tovar
SALECODE:RETRO3:3:%
€447,84
–14 %
CLASSIC keramické umývadlo 90x50cm, 3 otvory, biela ExtraGlaze 8788311
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€318,29 bez DPH
€385,13
SALECODE:RETRO3:3:%
€354,12
–14 %
CLASSIC keramické umývadlo 75x50cm, 3 otvory, biela ExtraGlaze 8787311
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€251,67 bez DPH
€304,52
SALECODE:RETRO3:3:%
€252,24
–14 %
CLASSIC keramické umývadlo 60x46 cm, biela ExtraGlaze 8731111
Priemerné hodnotenie produktu je 4,9 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€179,26 bez DPH
€216,91
SALECODE:RETRO3:3:%
€142,22
–14 %
CLASSIC duálny splachovací mechanizmus na WC kombi BPCDF
Priemerné hodnotenie produktu je 4,3 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€101,07 bez DPH
€122,29
SALECODE:RETRO3:3:%
€227,79
–14 %
CLASSIC splachovacia nádržka vysoká, biela ExtraGlaze 878011
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€161,88 bez DPH
€195,88
SALECODE:RETRO3:3:%
€187,04
–14 %
CLASSIC čelný držiak uterákov 60cm, chróm PACL60
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€132,93 bez DPH
€160,84
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€606,76
–14 %
CLASSIC splachovací mechanizmus, zlato BODR
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€431,24 bez DPH
€521,80
SALECODE:RETRO3:3:%
€688,26
–14 %
CLASSIC keramické retro dvojumývadlo 125x54 cm, biela ExtraGlaze 8725111
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€489,17 bez DPH
€591,89
SALECODE:RETRO3:3:%
€337,82
–14 %
CLASSIC bidet, 37x54cm, 3 otvory, biela ExtraGlaze 8762311
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€240,09 bez DPH
€290,51
SALECODE:RETRO3:3:%
€211,49
–14 %
PURA/CLASSIC keramické umývadlo 35x50cm, zápustné, biela ExtraGlaze 724711
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€150,31 bez DPH
€181,87
SALECODE:RETRO3:3:%
€354,12
–14 %
CLASSIC keramické umývadlo 75x50cm, bez otvoru, biela ExtraGlaze 8787011
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€251,67 bez DPH
€304,52
SALECODE:RETRO3:3:%
€386,72
–14 %
CLASSIC bidet závesný, 37x55 cm, biela ExtraGlaze 8765111
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€274,84 bez DPH
€332,56
SALECODE:RETRO3:3:%
€337,82
–14 %
CLASSIC WC misa stojaca, 37x54 cm, spodný odpad, biela ExtraGlaze 871011
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€240,09 bez DPH
€290,51
SALECODE:RETRO3:3:%
€447,84
–14 %
CLASSIC keramické umývadlo 90x50cm, bez otvoru, biela ExtraGlaze 8788011
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€318,29 bez DPH
€385,13
SALECODE:RETRO3:3:%
€203,34
–14 %
CLASSIC čelný držiak uterákov 90cm, chróm PACL90
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€144,51 bez DPH
€174,86
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€1 025,67
–14 %
CLASSIC WC misa s nádržkou, zadný odpad, biela-chróm WCSET23-CLASSIC-ZO
Priemerné hodnotenie produktu je 4,5 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€728,98 bez DPH
€882,07
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | GSI CLASSIC - RETRO SANITÁRNA KERAMIKA |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 8.5 kg |
| EAN: | 8032937820491 |
| Farba: | Biela |
| Dĺžka: | 200mm |
| Šírka: | 380mm |
| Séria: | PURA |
| Rozmer: | 38x20x55 cm |
| Inštalácia: | Zápustné |
| Hĺbka výrobku: | 550mm mm |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Balenie: | 1ks |
| Materiál: | Keramika |
| Otvor pre batériu: | Bez otvoru |
| Prepad: | ÁNO |
| Typ umývadla: | Zápustné umývadlo |
| Vybavenie: | ExtraGlaze |
| Značky: | GSI |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.